• DZIĘKUJEMY

• Całym sercem jesteśmy z naszymi sąsiadami z Ukrainy i w pełni się z nimi solidaryzujemy.

Kierujemy ku nim wszystkie najserdeczniejsze myśli i wyrazy wsparcia.

Dziękujemy za udział w zbiórce na rzecz Ukrainy!

#SolidarnizUkrainą

• POMOC DLA UKRAINY

• Zwracamy się do Państwa o niezwykle ważny gest Solidarności z narodem ukraińskim poprzez zbiórkę materialną dla Ukrainy, która odbędzie się w dniach: 28.02.2022 r. - 18.03.2022 r

Zbiórka obejmować będzie:

artykuły spożywcze o wydłużonym terminie przydatności, m.in.: konserwy, olej, mąka, cukier, makaron, ryż, kasza,

słodycze – czekolady, batony,

artykuły chemiczne i środki czystości, w tym: mydło, proszek do prania, płyny do mycia, papier toaletowy, ręczniki papierowe,

koce i śpiwory

Z góry dziękujemy.

• INFORMACJA

• Przypominamy o konieczności złożenia do 25.02.2022 przez rodziców/opiekunów prawnych deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego dla dzieci, które będą uczęszczały do naszego przedszkola w roku szkolnym 2022/2023. Deklaracje znajdują się w przedszkolu.

• BAL KARNAWAŁOWY

• W tym tygoniu w naszym przedszkolu odbyły sie bale karnawałowe. Nie zabrakło dobrej zabawy, pysznych przekąsek i oczywiście wspaniałych kostiumów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

• KOMUNIKAT

• Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 08.02.2022 - 09.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie „Zakątek Plastusia”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• ZAJĘCIA DODATKOWE

• W pierwszym tygodniu marca w naszym przedszkolu odbędą sie zajęcia dodatkowe dla chętnych dzieci - warsztaty artystyczne (wybrane przez Radę Rodziców). Koszt 20 zł płatne u wychowawców grup.

• KOMUNIKAT

• Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 02.02.2022 - 04.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie „Zakątek Kubusia Puchatka”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• KOMUNIKAT

• Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 01.02.2022 - 03.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie dzieci 4-5 latnich „Zakątek Misia Uszatka”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• KOMUNIKAT

• Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 31.01.2022 - 02.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie dzieci 5-6 latnich „Zakątek Muminków”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA - ZDJĘCIA

• Zapraszmy Państwa do oberzenia fotorelacji z wystepów naszych przedszkolaków z okazji Dnia Babci i Dziadka. Filmy z występów będą dostepne jutro na naszej stronie na facebooku.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich Święta życzymy dużo zdrowia i pogody ducha!

Tak nasze kochane przedszkolaki przygotowywały prezenty dla swoich kochanych dziadków.

Zapraszamy na fotorelacje.

• KOMUNIKAT

• Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 14.01.2022 - 21.01.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie „Zakątek Kubusia Puchatka”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• DZIĘKUJEMY

• Podziękowanie dla firmy EKOPOL Sp. z o.o.

Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie.

Dzięki Państwa pomocy możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.

Całej firmie życzymy wielu sukcesów!

• JASEŁKA

• Zapraszmy do obejrzenia zdjęć z jasełek, które odbywały sie w naszym przedszkolu. Nagrania z występów poszcególnych grup będą dostepne na naszej stronie na facebooku.

• ŚW. MIKOŁAJA NA KRESACH

• Nasze przedszkole brało udział w akcji dobroczynnej dla Polaków na Kresach. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, dzięki którym zebraliśmy przybory szkolne i słodycze, które zostały dostarczone dzieciom z Kresów.

• DZIĘKUJEMY!!!

• Dziękujemy!!!

Kochani rodzice z grupy Zakątka Misia Uszatka! Chcemy Wam pięknie podziękować za Wasze ogromne serce i ciężką pracę jaką wykonaliście odnawiając naszą salę. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu mogliśmy zrealizować nasze plany. Teraz uczymy się i bawimy w ślicznej słonecznej i radosnej sali.

Serdeczne podziękowania dla:

p. Michała Jagusiaka

p. Adriana Macudy

p. Michała Stodulskiego

p. Kamili Musiał

p. Justyny i Mariusza Auguścików

p. Sebastiana Piątka

składają: Dyrektor Justyna Piątek oraz Panie i dzieci z grupy Misia Uszatka.