• PARAPETOWE OGRÓDKI

14 czerwca dzieci z Zakątka Krasnala Hałabały, Kubusia Puchatka oraz Misia Uszatka pięknie się zaprezentowały podczas uroczystości podsumowującej Międzyprzedszkolny Konkurs "Parapetowe ogródki", którego byliśmy organizatorem wraz z Wydziałem Edukacji UM Częstochowy w ramach programu upowszechniającego zasady profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach prowadzonych przez miasto Częstochowa. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Rafał Piotrowski- naczelnik Wydziału Edukacji UM Częstochowy oraz Pani Ewa Kowalczyk- inspektor Wydziału Edukacji UM Częstochowy, którzy wręczyli dyplomy, podziękowania oraz nagrody dyrektorom częstochowskich placówek biorących udział w konkursie. Gratulujemy laureatom!

I miejsce: Miejskie Przedszkole nr 38

II miejsce: Miejskie Przedszkole nr 8

III miejsce: Miejskie Przedszkole nr 12

Wyróżnienia:

Miejskie Przedszkole nr 22 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

• W dniach od 5 czerwca od godziny 8.00 do dnia 9 czerwca do godziny 15.00 rusza rekrutacja uzupełniająca do naszego przedszkola na przyszły rok szkolny.

Rodzice wypełniają wniosek o przyjęcie do przedszkola w formie elektronicznej, który znajduje się na stronie internetowej pod adresem http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/czestochowa (link będzie aktywny w dniach rekrutacji)

Osoby niemające dostępu do Internetu pobierają (w przedszkolu) wniosek o przyjęcie do placówki wychowania przedszkolnego i wypełniają go odręcznie.

Podpisany przez rodziców wniosek o przyjęcie do przedszkola - niezależnie od sposobu wypełnienia - oraz dokumenty potwierdzające dane zawarte we wniosku należy złożyć w placówce pierwszego wyboru w terminie od 5 czerwca 2023 r. godz. 8.00 do 9 czerwca 2023 r.do godz. 15.00.

Publikacja kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - 21 czerwca 2023

W dniach 22 czerwca do 26 czerwca rodzice dzieci zakwalifikowanych dostarczają do placówki potwierdzenie woli (druk dostępny również w przedszkolu) lub potwierdzają wolę za pomocą profilu zaufanego.