• DZIĘKUJEMY

• Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, a także mieszkańcom dzielnicy Kiedrzyn, którzy wzięli udział w tegorocznym głosowaniu na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2023. Dzięki Waszym głosom nasz projekt został wybrany do realizacji. Nasza placówka zyska 5 monitorów interaktywnych wraz z 5 laptopami. Monitor interaktywny jest nowoczesnym narzędziem, które łączy funkcje edukacyjne z zabawą i tym samym zachęca dzieci do nauki i pracy.

• BUDŻET OBYWATELSKI

• PROSIMY O GŁOSY NA NASZ PROJEKT W BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2022.

Budżet Obywatelski w Częstochowie

Głosuj na zadanie nr: 287

WYPOSAŻENIE MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 31 W URZĄDZENIA MULTIMEDIALNE.

KATEGORIA: DZIELNICOWY

Zakup i montaż 5 monitorów interaktywnych wraz z 5 laptopami w Miejskim Przedszkolu nr 31 w Częstochowie. Monitor interaktywny jest nowoczesnym narzędziem, które łączy funkcje edukacyjne z zabawą i tym samym zachęca dzieci do nauki i pracy. Zakup urządzeń multimedialnych będzie realizowany w placówce na zasadach ogólnodostępności.

DZIELNICA: KIEDRZYN

KOSZT: 47 500 ZŁ

Głosowanie odbywa się za pomocą platformy internetowej do głosowania dostępnej na stronie internetowej budżetu obywatelskiego www.konsultacje.czestochowa.pl.