• RADA RODZICÓW

• Rada Rodziców informuje, że zostało utworzone konto bankowe na, które rodzice mogą wpłacać dobrowolne składki.

NR KONTA : 13 8980 0009 2042 0000 7047 0001

W tyule przelewu prosimy wpisać: Składka na radę rodziców, imię i nazwisko dziecka.

• PRZEDSZKOLNY JARMARK ZDROWIA

• Dzieci z naszego przedszkola brały udział w Przedszkolnym Jarmarku Zdrowia na świeżym powietrzu w szkole podstawowej nr 48 w Częstochowie. Nasi wychowankowie wystąpili przed publicznością w przedstawieniu,, Dzień Marchewki ''. Następnie podsumowany został wiosenny konkurs gier i zabaw,, Aktywny Przedszkolak '' w którym nasze przedszkole również brało udział. Po części artystycznej przyszedł czas na uczestnictwo w tematycznych stacjach warsztatowych pt. ,,Zdrowa żywność'' i ,, Sport''

• Questing Częstochowa 2023

• Przedszkolaki z grupy Plastusia w dniu 19.09 wyruszyły odkrywać Częstochowę w akcji "Questing Czestochowa". Dzieci swoją zabawę rozpoczęły na początku III alei, a zakończyły w Parku Miejskim im. S. Staszica gdzie po drodze czekalo je wiele niespodzianek. W trakcie spaceru przedszkolaki wykonywały zadania, rozwiązywały zagadki i poznawały ciekawe miejsca Częstochowy.

• AKTYWNA WIOSNA

• W dniu 22.09.23( piątek) braliśmy udział w podsumowaniu Kampanii Społecznej,, Aktywna Wiosna " objętej Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Zapraszamy do fotorelacji:)