• ZEBRANIE Z RODZICAMI

Drodzy rodzice, serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się:

06.09.2023 (środa) o godzinie 16.30.

Zebranie odbędzie się na sali gimnastycznej na górze.

• WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/2024

• Poniżej znajdą Państwo ważne informacje pomocne w przygotowaniu do tego wydarzenia.

• Każdy przedszkolak 1 września przynosi kapcie na zmianę (pełne, wsuwane na rzepy lub gumkę) oraz ubrania na ewentualne przebranie do pozostawienia w szatni (koszulkę, spodenki, majtki, skarpetki).
              • Bardzo prosimy Rodziców wszystkich przedszkolaków o wstrzymanie się z zakupami materiałów plastycznych dla dzieci. Kwestia wyprawki będzie poruszona na pierwszym zebraniu, które odbędzie się we wrześniu.
              • Dzieci należy przyprowadzić do przedszkola do godziny 8:30 ( z wyjątkiem dzieci nowo przyjetych z rocznika 2020). Wyznaczeni pracownicy wskażą miejsce dzieci w szatni i udzielą dodatkowych informacji.
        • ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

• Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci nowo przyjęte z rocznika 2020 z jednym opiekunem na zajęcia adaptacyjne w dniu 01.09.2023 o godzinie 9.30.