• BUDŻET OBYWATELSKI  Zapytania ofertowe - rozstrzygnięcie
          • BUDŻET OBYWATELSKI Zapytania ofertowe - rozstrzygnięcie

• Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dotyczy:

Postępowania przeprowadzonego w trybie zapytania ofertowego w ramach Budżetu Obywatelskiego z dnia 06.03.2023 roku na wykonanie usługi:

• „Zakup sprzętu multimedialnego wraz z montażem i dostawą do Miejskiego Przedszkola nr 31 w Częstochowie w ramach Budżetu Obywatelskiego”

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe wpłynęły łącznie 2 oferty, z których 2 spełniły wymagania formalne.

Po przeprowadzeniu analizy otrzymanych ofert za najkorzystniejszą uznano i dokonano wyboru Wykonawcy:

Grupa MAC S.A.

ul. Witosa 76, 25-561 Kielce

Oferta ta spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego określone w zapytaniu ofertowym.

Dziękujemy wszystkim Wykonawcom za udział w procedurze i złożenie ofert.

Z poważaniem:

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 31 w Częstochowie

mgr Justyna Piątek

• AKTYWNA WIOSNA

•     Zachęcamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w kampanii społecznej „ Aktywna wiosna”. Kampania jest organizowana przez Gminę Miasto Częstochowa, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowa oraz Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie w ramach Programu upowszechniającego zasady profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży w szkołachi placówkach prowadzonych przez miasto Częstochowa.

Głównym celem kampanii jest promowanie aktywności fizycznej i zachęcenie do ograniczenia korzystania z transportu samochodowego.

W Kampanii biorą udział dzieci przedszkolne W Kampanii punktowane są dojazdy do placówki na rowerach, hulajnogach (z wyłączeniem elektrycznych), na rolkach, wrotkach, a także na zasadzie nordic walking, przy czym punkty przyznawane są za każdy zadeklarowany i udokumentowany kilometr aktywności. Punkty naliczane są wg schematu:

- kilometraż x 1 w przypadku dojazdu rowerem,

- kilometraż x 2 w przypadku dojazdu hulajnogą, deskorolką lub na rolkach,

- kilometraż x 3 w przypadku nordic walking.

Punktacja dzienna uczestnika zostaje podwojona w przypadku, gdy dystans przebywa w towarzystwie rodzica/opiekuna korzystającego z przewidzianego w konkursie środka lokomocji.

Zgłoszenie uczestnictwa w Kampanii - do 17 marca 2023r.