• Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok 2024/2025r.

zostanie wywieszona jutro tj. 09.04.2024r. o godzinie 8.00
        • POMOC DLA UKRAINY

Zwracamy się do Państwa o niezwykle ważny gest Solidarności z narodem ukraińskim poprzez zbiórkę materialną dla Ukrainy, która odbędzie się w dniach: 28.02.2022 r. - 18.03.2022 r

Zbiórka obejmować będzie:

artykuły spożywcze o wydłużonym terminie przydatności, m.in.: konserwy, olej, mąka, cukier, makaron, ryż, kasza,

• INFORMACJA

Przypominamy o konieczności złożenia do 25.02.2022 przez rodziców/opiekunów prawnych deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego dla dzieci, które będą uczęszczały do naszego przedszkola w roku szkolnym 2022/2023. Deklaracje znajdują się w przedszkolu.

• BAL KARNAWAŁOWY

W tym tygoniu w naszym przedszkolu odbyły sie bale karnawałowe. Nie zabrakło dobrej zabawy, pysznych przekąsek i oczywiście wspaniałych kostiumów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

• KOMUNIKAT

Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 08.02.2022 - 09.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie „Zakątek Plastusia”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• KOMUNIKAT

Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 02.02.2022 - 04.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie „Zakątek Kubusia Puchatka”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• KOMUNIKAT

Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 01.02.2022 - 03.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie dzieci 4-5 latnich „Zakątek Misia Uszatka”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• KOMUNIKAT

Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 31.01.2022 - 02.02.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie dzieci 5-6 latnich „Zakątek Muminków”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• KOMUNIKAT

Dyrektor MP31 informuje, że w dniach 14.01.2022 - 21.01.2022 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza zajęcia stacjonarne oraz wprowadza zdalne nauczanie w grupie „Zakątek Kubusia Puchatka”. Materiały do nauki dla dzieci będą zamieszczane w zakładce grupowej na stronie internetowej.

• DZIĘKUJEMY

Podziękowanie dla firmy EKOPOL Sp. z o.o.

Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie.

Dzięki Państwa pomocy możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.

Całej firmie życzymy wielu sukcesów!

• JASEŁKA

Zapraszmy do obejrzenia zdjęć z jasełek, które odbywały sie w naszym przedszkolu. Nagrania z występów poszcególnych grup będą dostepne na naszej stronie na facebooku.

• DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy!!!

Kochani rodzice z grupy Zakątka Misia Uszatka! Chcemy Wam pięknie podziękować za Wasze ogromne serce i ciężką pracę jaką wykonaliście odnawiając naszą salę. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu mogliśmy zrealizować nasze plany. Teraz uczymy się i bawimy w ślicznej słonecznej i radosnej sali.

• MIKOŁAJKI

W poniedziałek nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę autokarową do Domu Kultury w Kłobucku. Na miejscu obejrzały ciekawe przedstawienie po zakończeniu, którego otrzymały od Mikołaja upominki.