• Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie oraz rodzajem prowadzonej przez niego działalności. Jest to placówka oświatowa, zajmującą się specjalistyczną pomocą  psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną i doradztwem szkolnym i zawodowym. Udziela pomocy dzieciom i młodzieży w wieku od urodzenia do ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej a także rodzicom i nauczycielom oraz wszystkim potrzebującym pomocy dotyczącej wychowania i kształcenia.

Adres strony internetowej:  http://zppp.ids.czest.pl/

Zespół Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych: Kosmowskiej 5, tel: 362-24-24

Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1  - Legionów 58, tel: 361-94-34

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 - Kosmowskiej 5, tel: 362-24-24